EVIKO toetab

Toetame ja väärtustame Eesti sporti ning anname selles valdkonnas jõudu juurde.

EVIKO toetab

Toetame ja väärtustame Eesti sporti ning anname selles valdkonnas jõudu juurde. Oleme toetanud individuaalsportlasi nagu näiteks Rasmus Mägi ja Janar Talts. Meie toetuste hulka kuuluvad ka Treeningpartner – EVIKO noortetiim, EVIKO Suusarull ning EVIKO Rammusari.

Treeningpartner – EVIKO noortetiim

treeningpartner eviko noortetiim

Kui klubi Treeningpartner on tegutsenud juba mõnda aega siis noortetiim sai tänu EVIKO Ehituse toetusele hoo sisse alles 2018. aasta maikuus. Tänu EVIKO sponsorlusele on võimalik tööd noortetiimis tõhustada ning läbi selle noori ka rohkem sportima ergutada. Lisaks võimaldab toetus tegeleda rohkem organistasiooni ülesehitamisega ning noortele paremaid sportimisvõimalusi pakkuda. EVIKO noortetiimi veab eest treener Urmas Randma, kelle õpilased on Eesti meistrivõistlustelt koju toonud ligi 200 medalit, millest 40 on olnud kullakarva. Urmase tuntuimate õpialste seas on Roman Fosti, Priit Aus, Evelin Talts ja tänasel päeval Mark Abner. Lisaks on mees treeninud nii vehklejaid, korvpallureid, kui jalgpallureid. Klubi mitmevõistlustetreeninguid veab eest kümnevõistleja Mikk Pahapill.

Treeningpartner – EVIKO noortetiim pakub oma liikmetele huvitavaid ja vaheldusrikkaid treeninguid sõbralikus ja üksteist innustavas seltskonnas, seda selleks, et jõuda kodumaa noorte jooksuparemikku. Kõik noored, kes soovivad oma sportlikes saavutustes sammu edasi astuda on oodatud EVIKO treeningtiimiga liituma. „Näidata tuleb vaid tõelist tahet endast parim anda ning need, kes soovivad heas seltskonnas treenida on teretulnud,“ innustab treener Urmas. Loe noortetiimi kohta lähemalt ajakirjast Sportland Magazine.

EVIKO Suusarull

eviko suusarull

EVIKO Suusarull sai alguse aastal 2015, mil tolleaegsel EMT Rullituuril rullsuusatajad enam rajale ei mahtunud ja tekkis suurem vajadus eraldi suusatajatele mõeldud võistlussarja järele. „Esialgu koosnes sihtgrupp pigem harrastajaist, aga mida aeg edasi, seda kindlamalt läks rõhk üle noorte suusatajate kaasamisele. Tahame, et noortel oleks ka suvel võimalik üksteisega mõõtu võtta. Nüüdseks on EVIKO sari kasvanud aga nii suureks, et igal etapil on käed-jalad tööd täis. Eelmisel aastal osales etappidel keskmiselt 126 suuremat ja väiksemat rullsuusasõpra. Loe EVIKO Suusarulli kohta lähemalt ajakirjast Sport.

EVIKO Rammusari

eviko rammusari

EVIKO Rammusari on üritus, kust saavad osa võtta nii mehed, kui naised ning panna ennast proovile jõutõstmises ja välja selgitada parimad eestis. EVIKOl on Rammusarja juubelihooaeg (2021), mis on järjekorranumbrilt juba viies. Võistlused toimuvad iga hooaeg erinevates linnades. Kõik on alati oodatud võistlema ja kaasa elama. Loe EVIKO Rammusarja kohta lähemalt Lõuna-Eesti Postimehest.

AS EVIKO

Telefon: +372 730 6050

E-post: eviko@eviko.ee

Aadress: Õpetaja 9A, Tartu

Saada kiri

OÜ EVIKO Ehitus

Telefon: +372 646 0501

E-post: info@evikoehitus.ee

Aadress: Koidu 27, Tallinn

Saada kiri

OÜ EVIKO Infra

Telefon: +372 730 6050

E-post: kristjan@eviko.ee

Aadress: Õpetaja 9A, Tartu

Saada kiri

OÜ EVIKO Fassaadid

Telefon: +372 730 6050

E-post: ain@eviko.ee

Aadress: Õpetaja 9A, Tartu

Saada kiri

Instagram:

instagram